Проводимо набір у дитячі та дорослі групи для занять з АЙКІДО       >>>       Попередній запис та додаткова інформація за тел. 067 455 9524       >>>      Для студентів НУ "Львівська Політехніка" заняття з айкідо БЕЗКОШТОВНІ       >>>      Запис студентів та додаткова інформація за тел. 067 455 9524

Facebook
YouTube

 

© 2013 Всі права застережено | Львівська Федерація Айкідо Айкікай

Ми раді Вас вітати на сайті Львівської Федерації Айкідо Айкікай!

 

 

Айкідо є відносно новим японським бойовим мистецтвом, яке створене протягом 1920-х років Моріхеєм Уєсібою (О-Сенсеєм - яп. «великий вчитель»), експертом, який досяг високого рівня майстерності в класичних японських бойових мистецтв. Айкідо, як вид бойового мистецтва, користується популярністю не тільки в Японії, але і у всьому світі, тому що люди приймають і погоджуються з основною філософії айкідо – повага до людського життя.

 

Фонд Айкікай (Всесвітня штаб-квартира Айкідо) –  головна організація з розробки, вивчення і популяризації айкідо по всьому світі. Ця організація створена безпосередньо Засновником айкідо  і офіційно визнана урядом Японії в 1940 році. Протягом декількох десятків років саме розуміння айкідо, як бойового мистецтва самим О-Сенсеєм істотно переосмислювалося. Це призвело до того, що в різний час деякі з його учнів засновували власні напрями, які відображали саме те айкідо, яке їх Учитель викладав в той чи інший період свого життя. Також багато стилів айкідо були створені майстрами, які безпосередньо не навчалися у Уєсіби, як під час його життя, так і після його смерті.

Оскільки Фонд Айкікай організував безпосередньо сам Уєсіба, який до своєї смерті і очолював його, то Айкідо Айкікай вважається офіційним спадкоємцем цього бойового мистецтва і максимально наближений саме до того айкідо, яке Уєсіба викладав в свої останні роки.

 

На даний час Фонд Айкікай знаходиться під керівництвом Морітеру Уєсіби (Досю – яп. «спадкоємець») внука Засновника айкідо. Інструктори фонду викладають айкідо у відповідності з ідеалами його Засновника для студентів в Японії та в усьому світі.

Основа Айкікай - Всесвітня штаб-квартира (Хомбу) Айкідо в Токіо, головна організація, що займається популяризацією та розвитком Айкідо в усьому світі. Інструктори з штаб-квартири Всесвітньої організації айкідо викладають в країнах Північної і Південної Америки, Європи і Південно-Східної Азії. Долаючи кордони раси і національності, айкідо практикують понад 1,2 мільйонів чоловік в більш ніж п'ятдесяти країнах по всьому світу.

 

Українська Федерація Айкікай Айкідо є послідовником традицій Всесвітнього Фонду Айкікай (Японія). Технічним директором федерації є Дорін Маркіш (5 дан Айкідо Айкікай) президент Румунського Фонду Айкікай Айкідо.

 

Львівська Федерація Айкідо Айкікай (ЛФАА), як офіційний регіональних представник Української Федерації Айкікай Айкідо та Всесвітнього фонду Айкікай, створена з метою об'єднання зусиль різних клубів Львівщини для популяризації здорового образу життя, сприяння у фізичному та духовному розвитку молоді, вивчення та практики Айкідо і споріднених бойових мистецтв.

 

 

Основна мета та цілі ЛФАА

 

 

Основною метою ЛФАА є задоволення та захист законних (правових), соціальних, економічних, наукових, культурних, творчих, вікових, спортивних та інших спільних інтересів своїх членів.

 

Головними завданнями ЛФАА є:

 

  • сприяння розвитку Айкідо та споріднених бойових мистецтв;

  • участь у розробці навчальних програм з Айкідо та споріднених бойових мистецтв;

  • організація семінарів, лекцій, конференцій, форумів, шкіл по обміну досвідом, інших видовищних та спортивно-культурних заходів;

  • участь в удосконаленні систем підготовки висококваліфікованих інструкторів з Айкідо та споріднених бойових мистецтв;

  • підготовка та внесення до органів державної влади та державного управління пропозицій стосовно запровадження в спеціалізованих учбових закладах тренувань з Айкідо та споріднених бойових мистецтв;

  • організація та проведення навчально-виховної роботи з дітьми та підлітками;

  • участь у створенні шкіл, клубів та спортивних секцій Айкідо та споріднених бойових мистецтв;

  • здійснення іншої діяльності, яка не суперечить чинному законодавству.

 

 

 

Членами Федерації можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах, досягли 18 років, визнають та виконують вимоги Статуту Федерації, сплачують членські внески та беруть участь у її діяльності.